سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خواص سنگ ها

- خاصیت سنگ ها

بعضا از زوایای سنگ ها

دیگر سپری شد آن روز­هایی که صرفا پر‌نور ­در میان­ ها و قشر خاصی از دیدگاه و سر­های سنگ­ های قمیتی با خبر بودند. امروزه، مزایای سنگ ­های قمیتی در سرتاسر جهان شناخته­ گردیده و پذیرفته­ گردیده میباشند. یک کدام از قدرتمندترین رویه­ ها برای تجرب? مزایای سنگ­ های قیمتی، بستن آنان به کمر خویش میباشد. با تنوع بالای این سنگ ­ها و خصوصیت­ هایشان، وصال به تندستی دیگر عمل دشواری نخواهد بود. به‌دنبال، به مزایای استعمال از سنگ­های قیمتی می ­پردازیم:

رابطه

به کارگیری از این سنگ­ های قیمتی خوشگل، شما‌را با پیشین رابطه می­ دهد. در حین تاریخ، سنگ­ های قیمتی به شیوه های مختلفی آیتم به کارگیری قرار گرفته اند. در قدیم، سنگ­ های قیمتی برای بهبود ادراک اشخاص و القای علاقه و تنفر به عمل گرفته می ­شدند. امروزه استعمال از سنگ ­های قیمتی، با هیچ تمدن یا این که مذهب خاصی پیوستگی ندارد و کلیه می­ توانند از این هدی? زیبای تاریخ و کر? زمین فایده ببرند.

توان­ های شفابخشی

هر سنگ قیمتی، دارنده توان­ های شفابخشی منحصربه ­شخصی میباشد. هر سنگ، نمایند? یک سیاره میباشد و این اقتدار را دارااست که از آن سیاره انرژی اخذ نماید و آن را به شما بدهد.

saye2 - خاصیت سنگ ها
وزن ادب ­نصیب

سنگ قیمتی شما، یک یادآورِ قابل ­رویت از هدفتان میباشد و نیت­ های شمارا همراهتان می ­نماید و مرتبا به چیزی که می­ خواهید و اینکه چرا آن را می ­خواهید، اشاره می ­نماید؛ این یک طریق شناخته ­گردیده چهت نیل به هدف ها میباشد.

دوران به کار گیری

چه هنگام روز از سنگ مثل انگشتر فیروزه  متبوع خویش به کارگیری نمائید، چه تنها شب­ ها آن را به دست فرمائید و چه در وضعیت­ های خاص آن را به فعالیت بگیرید، این سنگ­ های قیمتی، یک ابزار مراقب? عملی نیز می‌باشند. در صورتی‌که آن را دور کمر خویش ببندید، مزایای درمانی کلیِ فراوانی برایتان به همپا خواهد داشت؛ همینطور برای شمارش ذکر ها نیز می‌توانید از تسبیح­ های سنگی به کار گیری نمایید و از انبوه انرژی های ساطع گردیده از آن سود ببرید. . متناوبا، این سنگ ­ها را می­ توانید در کف دستتان قرار دهید و بر روی هر بخش از بدنتان که می­ خواهید انرژی به آن رسد، بگذارید.

پاک کردن

سنگ ­های قیمتی می ­توانند هر حسی، از هراس گرفته تا شک وتردیدِ نفس و بی ­پروایی را پاک کردن نمایند. بهتر میباشد سنگ های قیمتی خویش را تر و تمیز خالص ­سازی فرمایید تا انرژی­ های منفی عده ­گردیده در آن پاک بشود.

 

در آخر، می بایست تاکید کنیم که دنیا، سرشار از انبوهِ ناشناخته ها و کشف نشده هاست و هر مخلوق ای قادر است دنیایی ورای تصور ما نیز داشته باشد. تعاریف ما، برگرفته از مشاهدات و کشفیات فرضی ماست. برایتان جهانی سوای ابهام را آرزومندیم